Tisková agentura www.ta-gita.cz poskytuje informační servis

22. prosinec 2006
Rády/i bychom vás oslovily/i s nabídkou služeb, které vám může poskytnout agenturní portál www.ta-gita.cz. gitA je nezávislým mediálním projektem, zaměřeným na bezplatné (bezplatný servis je nabízen v pilotní fázi projektu) poskytování informačního servisu novinářské obci, občanskému sektoru a široké veřejnosti prostřednictvím agenturního portálu www.ta-gita.cz. Více

Citací političek je stále málo

20. prosinec 2006
Od 1. února do 1. července letošního roku byla sledována vybraná periodika. Na základě tohoto monitoringu vypracovaly Iva Baslarová a Pavlína Binková z Katedry mediálních studií a žurnalistiky Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity dvě analýzy – „Rovné příležitosti českých političek do Poslanecké sněmovny v roce 2006 z pohledu médií“ a „Mediální obraz českých političek v období voleb do Poslanecké sněmovny v roce 2006: Rovné příležitosti vs. Promeškaná příležitost?“. V rámci neformální snídaně je dnes představily zástupkyně Fóra 50 % - organizace, která analýzy nechala vypracovat.

Zpravodaj www.muziazeny.cz - diverzita na pracovišti

18. prosinec 2006
Diverzita na pracovišti je tématem prosincového zpravodaje, který vychází v rámci webových stránek www.muziazeny.cz. K tématu rovných příležitostí a diverzity na pracovišti se v rozhovoru vyjadřuje Martin Jahn ze Škoda Auto. Dozvíte se o přednostech diverzitních pracovních týmů a o problematice řízení věkové skupiny lidí nad 50 let. A na závěr dva příspěvky: diverzitu objasňuje ve svém článku HR manažerka Hana Velíšková a o zavádění Diversity Managementu do firem v ČR hovoří Hany Ševčíková, koordinátorka projektu HRDI.

Nový web pro ženy - LadyWeb

18. prosinec 2006
Na českém webu se objevil další nový server výhradně pro ženy – LadyWeb, který je součástí skupiny serverů iHNed.cz. Určený je především ženám pracujícím ve vedoucích pozicích a v podstatě všem ženám, které současná nabídka „ženských“ webových stránek neuspokojuje. Více
| 1 | .. | 546 | | 548 | | 550 | .. | 1012 |
www.feminismus.cz (2003)  |  redesign 2013  |  realizace a webhosting Econnect  |  design Michal Šiml  |  Za finanční podpory Slovak-Czech Women‘s Fund.