Domácí násilí - veřejné setkání a diskuse

10.12.2018  Středočeský kraj  | 

Otevřená společnost o. p. s., Fórum 50%, o. p. s. , MĚSTO BUŠTĚHRAD a Rodinné centrum Buštěhradský Pelíšek VÁS ZVOU NA VEŘEJNÉ SETKÁNÍ A DISKUSI NA TÉMA: DOMÁCÍ NÁSILÍ

Více

Feministická avantgarda

12.12.2018  Jihomoravský kraj  | 

Skupinová mezinárodní výstava Feministická avantgarda představí mimořádná díla umělkyň, tvořících v sedmdesátých až devadesátých letech minulého století na feministické téma. Práce na emancipační témata ze soukromé rakouské sbírky SAMMLUNG VERBUND pocházejí od světově významných umělkyň.

Více

All I Want for Christmas Is the Fall of Patriarchy

21.12.2018  

"All I Want for Christmas Is the Fall of Patriarchy" is a 1-day exhibition organized and curated by Anna Wim and Natalie Kollega, aiming to give platform and visibility to diverse femme and non-binary artists working with themes of feminism, queerness, social justice, and more.

Více
feminismus.czČlánky › Stop znásilnění: Výměna příkladů dobré (a špatné) praxe ochrany práv obětí znásilnění

Stop znásilnění: Výměna příkladů dobré (a špatné) praxe ochrany práv obětí znásilnění

30. březen 2010  | Kristýna Ciprová
Gender Studies o.p.s. a Persefona o.s. si Vás dovolují pozvat ke 2. kulatému stolu, nad nímž převzala záštitu Klára Laurenčíková, náměstkyně ministryně školství, mládeže a tělovýchovy.

Gender Studies o.p.s. a Persefona o.s. si Vás dovolují pozvat ke 2. kulatému stolu, nad nímž převzala záštitu Klára Laurenčíková, náměstkyně ministryně školství, mládeže a tělovýchovy.
Datum a doba konání: 15. 4. 2010 10:30 – 14:30
Místo konání: Goethe-Institut, Masarykovo nábřeží 32, Praha 1
Moderace: Kateřina Jonášová
Kulatý stůl bude zaměřen na výměnu příkladů dobré (a špatné) praxe mezi experty/kami, kteří se tématu dlouhodobě věnují. Setkání bude příležitostí
k výměně informací, poznatků a způsobů práce v oblasti znásilnění. Kulatý stůl se zaměří na dva okruhy:

Ochrana práv obětí znásilnění – přístup, možnosti a rezervy veřejných institucí

Ochrana práv obětí znásilnění – přístup, možnosti a rezervy nevládních neziskových organizací

Kulatý stůl bude probíhat v angličtině a češtině, tlumočení zajištěno. Kapacita kulatého stolu je omezena, proto prosíme o laskavé potvrzení účasti na:
kristyna.ciprova@genderstudies.cz nebo 224 913 350, 777 910 941.

Program naleznete zde, pozvánku zde.

Související

www.feminismus.cz (2003)  |  redesign 2013  |  realizace a webhosting Econnect  |  design Michal Šiml  |  Za finanční podpory Slovak-Czech Women‘s Fund.