Domácí násilí - veřejné setkání a diskuse

10.12.2018  Středočeský kraj  | 

Otevřená společnost o. p. s., Fórum 50%, o. p. s. , MĚSTO BUŠTĚHRAD a Rodinné centrum Buštěhradský Pelíšek VÁS ZVOU NA VEŘEJNÉ SETKÁNÍ A DISKUSI NA TÉMA: DOMÁCÍ NÁSILÍ

Více

Feministická avantgarda

12.12.2018  Jihomoravský kraj  | 

Skupinová mezinárodní výstava Feministická avantgarda představí mimořádná díla umělkyň, tvořících v sedmdesátých až devadesátých letech minulého století na feministické téma. Práce na emancipační témata ze soukromé rakouské sbírky SAMMLUNG VERBUND pocházejí od světově významných umělkyň.

Více

All I Want for Christmas Is the Fall of Patriarchy

21.12.2018  

"All I Want for Christmas Is the Fall of Patriarchy" is a 1-day exhibition organized and curated by Anna Wim and Natalie Kollega, aiming to give platform and visibility to diverse femme and non-binary artists working with themes of feminism, queerness, social justice, and more.

Více
feminismus.czČlánky › Siemens představil charitativní projekt Fond pomoci

Siemens představil charitativní projekt Fond pomoci

Siemens představil charitativní projekt Fond pomoci
Společnost Siemens představila Fond pomoci, jehož prostřednictvím budou každý měsíc udělovány finanční granty v celkové výši 200.000 Kč na podporu charitativní činnosti neziskových organizací působících na území České republiky. Ročně tak Siemens Fond pomoci na charitativní projekty rozdělí 2, 400.000 Kč. red
Společnost Siemens představila Fond pomoci, jehož prostřednictvím budou každý měsíc udělovány finanční granty v celkové výši 200.000 Kč na podporu charitativní činnosti neziskových organizací působících na území České republiky. Ročně tak Siemens Fond pomoci na charitativní projekty rozdělí 2,400.000 Kč. red

Motto projektu Siemens Fond pomoci zní: "Podporujeme charitativní projekty na pomoc těm, kteří se ne vlastní vinou dostali do obtížné životní situace a nemohou si pomoci sami." Projekty, kterým bude finanční grant udělen, bude vybírat nezávislá pětičlenná komise. Finanční dar v celkové výši 200.000 Kč může být udělen buď jednomu žadateli, nebo jej lze rozdělit mezi maximálně čtyři žadatele. Grant z Fondu pomoci bude poprvé udělen za červen 2004.

Bližší informace o pravidlech udělování finančních grantů lze získat na telefonním čísle 233 033 777 a na internetové adrese http://www.siemens.cz/fondpomoci.

Zdroj: tisková zpráva Siemens
www.feminismus.cz (2003)  |  redesign 2013  |  realizace a webhosting Econnect  |  design Michal Šiml  |  Za finanční podpory Slovak-Czech Women‘s Fund.