Domácí násilí - veřejné setkání a diskuse

10.12.2018  Středočeský kraj  | 

Otevřená společnost o. p. s., Fórum 50%, o. p. s. , MĚSTO BUŠTĚHRAD a Rodinné centrum Buštěhradský Pelíšek VÁS ZVOU NA VEŘEJNÉ SETKÁNÍ A DISKUSI NA TÉMA: DOMÁCÍ NÁSILÍ

Více

Feministická avantgarda

12.12.2018  Jihomoravský kraj  | 

Skupinová mezinárodní výstava Feministická avantgarda představí mimořádná díla umělkyň, tvořících v sedmdesátých až devadesátých letech minulého století na feministické téma. Práce na emancipační témata ze soukromé rakouské sbírky SAMMLUNG VERBUND pocházejí od světově významných umělkyň.

Více

All I Want for Christmas Is the Fall of Patriarchy

21.12.2018  

"All I Want for Christmas Is the Fall of Patriarchy" is a 1-day exhibition organized and curated by Anna Wim and Natalie Kollega, aiming to give platform and visibility to diverse femme and non-binary artists working with themes of feminism, queerness, social justice, and more.

Více
feminismus.czČlánky › Podílejte se na obnově Iráku

Podílejte se na obnově Iráku

5. prosinec 2003
Společnost Člověk v tísni hledá odborníky z neziskových organizací, kteří by byli ochotni strávit několik měsíců v Iráku a předat své zkušenosti místním organizacím.
Společnost Člověk v tísni hledá odborníky z neziskových organizací, kteří by byli ochotni strávit několik měsíců v Iráku a předat své zkušenosti místním organizacím.

Společnost Člověk v tísni pracuje na projektu, který si klade za cíl zúročit zkušenosti z transformace ve střední a východní Evropě a předat je Iráku. V rámci projektu budou kvalifikovaní odborníci z nevládních organizací vyškoleni a vysláni na nejméně 3 měsíce (a nejdéle na jeden rok) do Iráku, kde budou pomáhat vybraným iráckým nevládním organizacím a místním vládním úředníkům.

Konkurzu se mohou zúčastnit všichni, kteří splňují tyto požadavky:

1. Práce v neziskovém sektoru v některé ze zemí střední a východní Evropy více než 4 roky
2. Státní příslušnost jedné ze zemí střední a východní Evropy
3. Plynulá angličtina
4. Specifické znalosti vztahující se k určité oblasti neziskové činnosti, např. otázka ženských práv a gender studies, ochrana životního prostředí a vzdělání, demokratický vývoj a rozvoj občanské společnosti, podpora lidí s handicapem atd.
5. Zdatnost v přípravě a psaní žádostí o grant a schopnost naučit to jiné
6. Zkušenost s financováním projektů a schopnost vytvořit finanční plán pro nevládní organizaci
7. Znalost fundraisingu a schopnost předat ji jiným
8. Znalost vývoje ve třetím sektoru v zemích střední a východní Evropy v daném oboru kandidáta
9. Trpělivost, flexibilita a schopnost dobře čelit stresu a měnícím se podmínkám
10. Zájem podílet se na rekonstrukci Iráku

Zájemci by měli zaslat životopis, detailní popis zkušeností z neziskového sektoru, informace o vzdělání a získaných dovednostech v rámci výše zmíněných požadavků, informace o jakékoli životní či pracovní zkušenosti v poválečné situaci a přesný kontakt na sebe.

Životopis a dané informace v angličtině zašlete nejpozději do konce roku na adresu:

Megan King
Člověk v tísni – společnost při ČT, o.p.s.
Sokolská 18
120 00 Praha 2
Česká republika

Více informací: Megan.king@pinf.cz
Tel: 226 200 439.
www.feminismus.cz (2003)  |  redesign 2013  |  realizace a webhosting Econnect  |  design Michal Šiml  |  Za finanční podpory Slovak-Czech Women‘s Fund.