Role sociálního dialogu v prosazování rovného odměňování žen a mužů

27.6.2018  Praha  | 

Česká republika patří v rámci Evropské unie k zemím s nejvyšším průměrným rozdílem v odměňování žen a mužů. Platová nerovnost má negativní dopad jak na samotné ženy a jejich rodiny, tak na celou naši ekonomiku. Jedním z prostředků ke snižování platových rozdílů je sociální dialog. Cílem akce je otevřít diskuzi o jeho roli v prosazování rovného odměňování žen a mužů z perspektivy různých aktérů.

Více
feminismus.czČlánky › Nová služba zdarma pro neziskové organizace-neziskoveweby.cz

Nová služba zdarma pro neziskové organizace-neziskoveweby.cz

16. prosinec 2010  |  Neziskovéweby
Neziskovéweby.cz je neziskový projekt, podporující poskytování internetových služeb ZDARMA všem neziskovým organizacím, charitativním sdružením, sportovním klubům, zájmovým chovatelům a dalším.Cílem projektu je umožnit těmto neziskovým subjektům získat zdarma internetové služby, webhosting, správu domén atd.
Neziskovéweby.cz je neziskový projekt, podporující poskytování internetových služeb ZDARMA všem neziskovým organizacím, charitativním sdružením, sportovním klubům, zájmovým chovatelům a dalším.
Cílem projektu je umožnit těmto neziskovým subjektům získat zdarma internetové služby, webhosting, správu domén atd. V této věci spolupracujeme se sponzory, kteří tyto služby zdarma zajišťují. Pokud patříte mezi neziskové projekty, registrujte se pomocí registračního formuláře na  http://www.neziskoveweby.cz/registrace. Budeme Vás kontaktovat a pokusíme se Vám ve spolupráci s partnery zajistit veškerou podporu.
www.feminismus.cz (2003)  |  redesign 2013  |  realizace a webhosting Econnect  |  design Michal Šiml  |  Za finanční podpory Slovak-Czech Women‘s Fund.