feminismus.czČlánky › „Ženy to umí - nebojte se podnikání“

„Ženy to umí - nebojte se podnikání“

6. zaří 2005  | Redakce F.cz
Občanské sdružení Slovo 21, sekce Romská ženská skupina Manushe, vyhlašuje projekt „Ženy to umí - nebojte se podnikání“, který je určen deseti romským ženám z celé ČR bez rozdílu věku i vzdělání, které podnikají nebo mají zájem s podnikáním začít. V rámci projektu proběhne v Brně šestidenní kurz, ve kterém ženy získají základní znalosti potřebné k podnikání.

Občanské sdružení Slovo 21, sekce Romská ženská skupina Manushe,

vyhlašuje projekt „Ženy to umí - nebojte se podnikání“, který je určen deseti romským ženám z celé ČR bez rozdílu věku i vzdělání, které podnikají nebo mají zájem s podnikáním začít. V rámci projektu proběhne v Brně šestidenní kurz, ve kterém ženy získají základní znalosti potřebné k podnikání. Lektorkami budou úspěšné ženy - podnikatelky a probíraná témata budou tato:

  1. Od nápadů k realizaci - uskutečnitelnost podnikatelských záměrů, schopnost riskovat, jak se změní život ženy po započetí podnikání, je na to rodina připravena?

  1. Kurz dovedností nutných k podnikání - podnikatelský záměr, zákony, jak prodat to co umím, účetnictví

  1. Komunikační dovednosti - vystupování na úřadech, při jednáních, se zaměstnavateli

  1. Psaní životopisů, žádostí atd.

Pokud něco umíte ( například šít, vařit, něco vyrábět apod.) a chtěly byste to zúročit ve vlastní firmě či malém podnikání, je tento kurz určen právě Vám.

Kurz se uskuteční v Brně, v termínu 7. - 13.11.2005. Učební materiály i celý kurz jsou zdarma. Pro ženy, které nejsou z  Brna je rovněž zdarma zajištěno ubytování i strava. Počet účastnic bude 10.

Podmínky přihlášení:

  • Opravdový zájem a odvaha začít s podnikáním

  • Představa o oboru podnikání

  • Vědomí vlastních schopností

Máte-li vážný zájem zúčastnit se, hlaste se na tel: 222 511 434, nebo

e-mailu: manushe@centrum.cz u Martiny Horváthové a Lidije Grebo.

MANUSHE

ženská romská skupina

Blanicka 4, 120 00 Prague

telefon 222-511-434, fax 222-520-037

e-mail manushe@centrum.cz

www.feminismus.cz (2003)  |  redesign 2013  |  realizace a webhosting Econnect  |  design Michal Šiml  |  Za finanční podpory Slovak-Czech Women‘s Fund.