Vernisáž | PRAHA FEMINISTICKÁ. Místa, kde se psala historie

7.3.2024  Praha  |  Zanechte svůj otisk v mapě feministické Prahy! Srdečně zveme v předvečer MDŽ na vernisáž výstavy PRAHA FEMINISTICKÁ. Místa, kde se psala historie. Přijďte se podívat na místa spojená s historií ženského hnutí očima fiktivní postavy Anny Kovářové a zanechte vlastní stopu ve feministické historii. Více

Pátrací hra s oživlými místy paměti - PRO ŠKOLY

8.3.2024  Praha  | 

Stopujeme ženy naší historie, tentokrát s živými historickými postavami! Chcete žákům a žákyním přiblížit důvody, které vedly k tomu, že se 8. březen stal mezinárodním dnem žen a je významným dnem i v České republice? Jak to souvisí s volebním právem a bojem za rovnoprávnost mužů a žen obecně? Pojďte si 8. března dopoledne projít naši pátrací hru. 

Více

Výstava | PRAHA FEMINISTICKÁ. Místa, kde se psala historie

8.3.2024  Praha  |  Měsíc březen je věnován feministické historii. V předvečer MDŽ, 7. 3. bude v 18:00 slavnostně zahájena výstava PRAHA FEMINISTICKÁ. Místa, kde se psala historie. Přijďte se podívat na místa spojená s historií ženského hnutí očima fiktivní postavy Anny Kovářové, která vás provede vším, co zažila na vlastní kůži. A zanechte vlastní stopu ve feministické historii. Více
feminismus.czČlánky › Závěrečná konference k soutěži Firma Roku 2023: Rovné příležitosti již 19.6.2023

Závěrečná konference k soutěži Firma Roku 2023: Rovné příležitosti již 19.6.2023

8. červen 2023
Digitalizace nejsou jen roboti a nahrazování lidské práce počítači. Digitalizace úzce souvisí i s well-beingem a osobním rozvojem Vašich zaměstnanců a zaměstnankyň a tématy jako je práce na dálku, vzdělávání, age management a tak dále. Může mít totiž nerovnoměrné dopady na zaměstnané muže i ženy napříč pracovními oblastmi. Pojďte se o tomto tématu dozvědět více!

Digitalizace práce - téma letošního ročníku soutěže Firma roku 2023: Rovné příležitosti. Srdečně zveme všechny se zájmem o digitalizaci práce na závěrečnou konferenci. Zajistěte si své místo na konferenci ještě dnes a podílejte se na férovější přístupech v oblasti digitalizace práce. Závěrečná konference Firma roku 2023: Rovné příležitosti přinese dobré praxe firem a organizací z různých odvětví, trendy v digitalizaci práce, ale i networking se zástupci*kyněmi firem a organizací z několika sektorů.

Kdy: 19. června 2023, 9:00–13:30

Kde: Kino Přítomnost, Siwiecova 1839/1, 130 00 Praha 3-Žižkov

Registrace: https://forms.gle/aDj2WBfdgtjzFavv9

Pro rodiče s malými dětmi bude po celou dobu konference zajištěno hlídání. Pokud si ho přejete využít, nezapomeňte, prosím, tuto možnost označit v přihlašovacím formuláři.

PROGRAM KONFERENCE:

www.feminismus.cz (2003)  |  redesign 2013  |  realizace a webhosting Econnect  |  design Michal Šiml  |  Za finanční podpory Slovak-Czech Women‘s Fund.