Feministická konference 2023

22.9.2023  Moravskoslezský kraj  |  Téma letošního ročníku zní “Budujeme hnutí”. Můžete se těšit na workshopy, přednášky, mezinárodní host*ky. Více

Večer Bez předsudků: křest publikace Místní místním

10.10.2023  Praha  |  Symbolicky na mezinárodní den bezdomovectví pokřtí Místní místním, organizace solidární sítě podniků, jejich první tištěnou publikaci. Více
feminismus.czČlánky › Patnáctý ročník soutěže Firma roku: Rovné příležitosti

Patnáctý ročník soutěže Firma roku: Rovné příležitosti

Patnáctý ročník soutěže Firma roku: Rovné příležitosti

I tento rok byla vyhlášena soutěž Firma roku: Rovné příležitosti, a to již patnáctý ročník. Tématem letošního ročníku je digitalizace práce. 

Digitalizace práce se stává čím dál tím aktuálnějším tématem na pracovním trhu. O digitalizaci práce přitom nelze přemýšlet jen jako o robotizaci a nahrazování lidské práce počítači či jinou technikou. Digitalizace úzce souvisí i s well-beingem a osobním rozvojem zaměstnanců a zaměstnankyň a tématy, jako je práce na dálku, vzdělávání, age management a tak dále. Může mít totiž nerovnoměrné dopady na zaměstnané muže i ženy napříč pracovními oblastmi. Pokud zaměstnavatelé s digitalizací práce naloží správně, sníží tak její negativní dopady.

Řešíte toto téma? Jedná se i o příklad dobré praxe vaší organizace? Přihlaste ji do soutěže a získejte šanci na prestižní ocenění Firma roku 2023: Rovné příležitosti! 

Přihlašování je možné do 13. 2. 2023.

Soutěž je každoročně určena všem zaměstnavatelům na území České republiky včetně akademických institucí a ústavů. 

Bližší informace o přihlašování, průběhu či závěrečné konferenci k vyhlášení výsledků soutěže naleznete na webu https://rovneprilezitosti.ecn.cz/.

www.feminismus.cz (2003)  |  redesign 2013  |  realizace a webhosting Econnect  |  design Michal Šiml  |  Za finanční podpory Slovak-Czech Women‘s Fund.