feminismus.czČlánky › Gender Studies hledá posily! Přidejte se do našeho týmu! 

Gender Studies hledá posily! Přidejte se do našeho týmu! 

14. červen 2022  | Lucie Königsmarková
Nabízíme volné placené pozice a možnost neplacených stáží hned ve třech sekcích. Zajímá vás genderově senzitivní vzdělávání, HR a zaměstnavatelské praxe v oblasti rovných příležitostí, historie ženské vzdělanosti či práce v největší genderové knihovně ve střední a východní Evropě? Hledáte práci s flexibilní pracovní dobou a home office? Podívejte se na nabízené pracovní pozice a stáže a ozvěte se nám!
Inzerát ke stažení v PDF
Inzerát ke stažení v PDF

Do sekce genderově citlivého vzdělávání hledáme kolegu*kolegyni s genderově senzitivním přístupem ke vzdělávání a orientací v českém vzdělávacím systému. Nabízíme flexibilní pracovní dobu včetně stlačeného pracovního týdne, home office apod. a mnoho dalšího.

Pro více podrobností si stáhněte inzerát a ozvěte se nám! Životopisy posílejte na adresu johana.jonakova[at]genderstudies.cz.

 

 

 

 

 

Inzerát ke stažení v PDF

Do sekce práce se zaměstnavateli hledáme posilu s koordinačními a manažerskými dovednostmi v řízení projektů nebo projektových aktivit a genderově senzitivním přístupem k HR. Nabízíme úvazek 0,4-1,0, flexibilní pracovní dobu včetně stlačeného pracovního týdne, home office apod. a mnoho dalšího.

Pro více podrobností si stáhněte inzerát a ozvěte se nám! Životopisy posílejte do 8. 7. 2022 na adresu johana.jonakova[at]genderstudies.cz.

   

 

 

 

 

Vítáme také posily do Knihovny Jiřiny Šiklové, a to nejen knihovníky*knihovnice!

Pro náš nový projekt "Od Elišky Krásnohorské k Jiřině Šiklové - po stopách ženské vzdělanosti" hledáme pomoc při vytváření soupisu osobní knihovny a dosud nezveřejněných dokumentů a rukopisných poznámek Jiřiny Šiklové a při pořádání akcí pro veřejnost (příprava, focení, evidence účasti...). 

Knihovna Jiřiny Šiklové také ocení vaši pomoc při katalogizaci, tvorbě rešerší a aktualizaci tezauru.

V případě zájmu o neplacenou stáž, pište na library[at]genderstudies.cz.

www.feminismus.cz (2003)  |  redesign 2013  |  realizace a webhosting Econnect  |  design Michal Šiml  |  Za finanční podpory Slovak-Czech Women‘s Fund.