Ztracené v plánech: Po stopách architektek v centru Prahy. Komentovaná procházka

25.6.2024  Praha  |  Jaké je postavení žen v architektonické profesi? To, co bylo ještě před 100 lety skoro nemyslitelné, je dnes běžnou praxí. Jak se ale dokázaly architektky v oboru etablovat a jaké strasti s sebou povolání architektky v minulosti i současnosti nese? Vydejte se po stopách architektek, jejichž jména možná ani neznáte, ačkoli jejich díla míjíte denně. Více

Letní feministický dýchánek & výroba placek v Knihovně Jiřiny Šiklové

26.6.2024  Praha  |  Knihovna Jiřiny Šiklové a Gender Studies, o.p.s. vás srdečně zvou na druhý letní feministický dýchánek spojený s DIY výrobou placek. Přijďte s námi přivítat léto! Více
feminismus.czAkce › Letní feministický dýchánek & výroba placek v Knihovně Jiřiny Šiklové

Letní feministický dýchánek & výroba placek v Knihovně Jiřiny Šiklové

26. června 2024 (středa) 17:00 - 21:00
Knihovna Jiřiny Šiklové a Gender Studies, o.p.s. vás srdečně zvou na druhý letní feministický dýchánek spojený s DIY výrobou placek. Přijďte s námi přivítat léto!

Společně budeme vyrábět jednoduché placky s feministickými a queer hláškami a grafikami. Na místě budou také k dispozici nějaké výtvarné potřeby pro vaše vlastní návrhy. Za dobrovolný příspěvek na pomůcky a materiál si budete moci placku/y odnést domů.

Kromě vyrábění se můžete těšit i na posezení s osazenstvem a přátelstvem Gender Studies a inspiraci pro četbu na léto od naší*eho knihovnice*íka.

Akce je komunitní, a proto budeme rády*i, pokud přinesete vlastní vegan občerstvení a něco k pití. V případě hezkého počasí se po srazu v Knihovně Jiřiny Šiklové přesuneme na piknik ven.

Těšíme se na vás!

místo:  Knihovna Jiřiny Šiklové, Masarykovo nábřeží 8 (1. nadzemní podlaží; zvonek Gender Studies) , Praha 2
pořádá:  Knihovna Jiřiny Šiklové, Gender Studies, o.p.s.
kontakt:  Lucie Přibyl    
https://www.facebook.com/events/1246701770047462

www.feminismus.cz (2003)  |  redesign 2013  |  realizace a webhosting Econnect  |  design Michal Šiml  |  Za finanční podpory Slovak-Czech Women‘s Fund.