Domácí násilí - veřejné setkání a diskuse

10.12.2018  Středočeský kraj  | 

Otevřená společnost o. p. s., Fórum 50%, o. p. s. , MĚSTO BUŠTĚHRAD a Rodinné centrum Buštěhradský Pelíšek VÁS ZVOU NA VEŘEJNÉ SETKÁNÍ A DISKUSI NA TÉMA: DOMÁCÍ NÁSILÍ

Více

Feministická avantgarda

12.12.2018  Jihomoravský kraj  | 

Skupinová mezinárodní výstava Feministická avantgarda představí mimořádná díla umělkyň, tvořících v sedmdesátých až devadesátých letech minulého století na feministické téma. Práce na emancipační témata ze soukromé rakouské sbírky SAMMLUNG VERBUND pocházejí od světově významných umělkyň.

Více

All I Want for Christmas Is the Fall of Patriarchy

21.12.2018  

"All I Want for Christmas Is the Fall of Patriarchy" is a 1-day exhibition organized and curated by Anna Wim and Natalie Kollega, aiming to give platform and visibility to diverse femme and non-binary artists working with themes of feminism, queerness, social justice, and more.

Více

Ženy ve vědě – generační srovnání

17. června 2004 (čtvrtek) 18:00
Národní kontaktní centrum – ženy a věda si Vás dovoluje pozvat další seminář v rámci jarního cyklu seminářů na téma
„Genderové výzkumy“

Ženy ve vědě – generační srovnání


Národní kontaktní centrum – ženy a věda si Vás dovoluje pozvat další seminář v rámci jarního cyklu seminářů na téma
„Genderové výzkumy“
Ženy ve vědě – generační srovnání


V přednášce budou posluchači seznámeni se základními výsledky výzkumu Ženy v Akademii věd ČR, který byl ukončen v loňském roce – možnostmi a perspektivami rozdílných generací žen pracujících v Akademii věd, jejich vzdělanostní, pracovní a kariérovou dráhou, pracovními a životními strategiemi, možnostmi skloubení práce a rodiny v nedávné minulosti a naší současnosti, bariérami a překážkami, se kterými se ve své práci a osobním životě coby vědkyně setkávají, případně potýkají.

místo:  NKC – ženy a věda, Husova 7 , Praha 1
pořádá:  NKC – ženy a věda
kontakt:  seminare@zenyaveda.cz     tel.:  +420 222 222 322

www.feminismus.cz (2003)  |  redesign 2013  |  realizace a webhosting Econnect  |  design Michal Šiml  |  Za finanční podpory Slovak-Czech Women‘s Fund.