Role sociálního dialogu v prosazování rovného odměňování žen a mužů

27.6.2018  Praha  | 

Česká republika patří v rámci Evropské unie k zemím s nejvyšším průměrným rozdílem v odměňování žen a mužů. Platová nerovnost má negativní dopad jak na samotné ženy a jejich rodiny, tak na celou naši ekonomiku. Jedním z prostředků ke snižování platových rozdílů je sociální dialog. Cílem akce je otevřít diskuzi o jeho roli v prosazování rovného odměňování žen a mužů z perspektivy různých aktérů.

Více
feminismus.czČlánky › Společenská diskriminace lesbických žen, gay mužů a bisexuálů v ČR

Společenská diskriminace lesbických žen, gay mužů a bisexuálů v ČR

22. zaří 2003
Gay Iniciativa si Vás dovoluje laskavě pozvat na tiskovou konferenci při příležitosti představení publikace Společenská diskriminace lesbických žen, gay mužů a bisexuálů v ČR. Publikace shrnuje výsledky průzkumu uskutečněného v letech 2002-03 s podporou grantu z projektu Phare Evropské Unie. Tisková konference se bude konat 30. září 2003 od 10 hodin v pražském Domě světla České společnosti AIDS pomoc, Malého 3, Praha 8. Mgr. Jiří Hromada, MUDr. Ivo Procházka, CSc.
www.feminismus.cz (2003)  |  redesign 2013  |  realizace a webhosting Econnect  |  design Michal Šiml  |  Za finanční podpory Slovak-Czech Women‘s Fund.