Role sociálního dialogu v prosazování rovného odměňování žen a mužů

27.6.2018  Praha  | 

Česká republika patří v rámci Evropské unie k zemím s nejvyšším průměrným rozdílem v odměňování žen a mužů. Platová nerovnost má negativní dopad jak na samotné ženy a jejich rodiny, tak na celou naši ekonomiku. Jedním z prostředků ke snižování platových rozdílů je sociální dialog. Cílem akce je otevřít diskuzi o jeho roli v prosazování rovného odměňování žen a mužů z perspektivy různých aktérů.

Více

Předvánoční setkání nad knihami z nakladatelství OneWomanPress

4. prosince 2003 (čtvrtek) 18:00 - 20:00
Gender Studies, o. p. s. a One Woman Press si Vás dovolují pozvat dne 4.12.2003 na prezentaci knih nakladatelstvi OneWomanPress. Představen bude román Širé Sargasové moře od britské spisovatelky Jean Rhys, román Helena neboli Nikdo od řecké spisovatelky Rhey Galanaki a teologicko-psychologická studie Pramatky Ježíše Krista od americké profesorky Ann Belford Ulanov.

Gender Studies o.p.s. a One Woman Press si Vás dovolují pozvat na letos poslední předvánoční setkání nad knihami z nakladatelství OneWomanPress.

Spolu s překladatelkami, Alexandrou Büchlerovou a Stanislavou Pošustovou, nám Magdaléna Platzová a dr. Jana Opočenská představí román Širé Sargasové moře od britské spisovatelky Jean Rhys, román Helena neboli Nikdo od řecké spisovatelky Rhey Galanaki a teologicko-psychologickou studii Pramatky Ježíše Krista od americké profesorky Ann Belford Ulanov.

Čtvrtek 4. prosince 2003 od 18. hodiny.

Gender Studies, Gorazdova 20, Praha 2, 120 00.

Místo si můžete rezervovat na : 2 24 91 56 66, gender.media@ecn.cz. Místa jsou rezervována do 18 hod.

Podrobné informace o této i dalších knihách vydaných OWP najdete na www.owp.cz

místo:  knihovna, Gorazdova 20 , 120 00 Praha 2
pořádá:  Gender Studies, o.p.s.
kontakt:  Alexandra Doleželová     tel.:  224 915 666
http://www.owp.cz

www.feminismus.cz (2003)  |  redesign 2013  |  realizace a webhosting Econnect  |  design Michal Šiml  |  Za finanční podpory Slovak-Czech Women‘s Fund.