Role sociálního dialogu v prosazování rovného odměňování žen a mužů

27.6.2018  Praha  | 

Česká republika patří v rámci Evropské unie k zemím s nejvyšším průměrným rozdílem v odměňování žen a mužů. Platová nerovnost má negativní dopad jak na samotné ženy a jejich rodiny, tak na celou naši ekonomiku. Jedním z prostředků ke snižování platových rozdílů je sociální dialog. Cílem akce je otevřít diskuzi o jeho roli v prosazování rovného odměňování žen a mužů z perspektivy různých aktérů.

Více

Možnost volby

13. května 2004 (čtvrtek) 18:00
NESEHNUTÍ Brno si vás dovoluje pozvat na dva komponované přednáškové večery věnované ženským právům „MOŽNOST VOLBY“ konané 12. a 13. května vždy od 18:00 hod
na Fakultě sociálních studií Masarykovy university (Gorkého 7) v prostorách studentského klubu KRMÍTKO.

NESEHNUTÍ Brno si vás dovoluje pozvat na dva komponované přednáškové večery věnované ženským právům „MOŽNOST VOLBY“ konané 12. a 13. května vždy od 18:00 hod na Fakultě sociálních studií Masarykovy university (Gorkého 7) v prostorách studentského klubu KRMÍTKO.

čtvrtek 13. května
POTRAT? NA ČEM ZÁLEŽÍ?

(- ProLife? ProChoice? – kdo a jak řeší problematiku umělého přerušení těhotenství? – jaká je situace u nás a v zahraničí?)
--- beseda s Lindou Sokačovou (Gender Studies Praha) a snad i zástupci-kyněmi Hnutí pro život ČR.

místo:  Klub Krmítko, Masarykova Univerzita, Gorkého 7 , Brno
pořádá:  NESEHNUTÍ Brno
kontakt:  Kateřina Plesková    
http://zenskaprava.ecn.cz

www.feminismus.cz (2003)  |  redesign 2013  |  realizace a webhosting Econnect  |  design Michal Šiml  |  Za finanční podpory Slovak-Czech Women‘s Fund.