Domácí násilí - veřejné setkání a diskuse

10.12.2018  Středočeský kraj  | 

Otevřená společnost o. p. s., Fórum 50%, o. p. s. , MĚSTO BUŠTĚHRAD a Rodinné centrum Buštěhradský Pelíšek VÁS ZVOU NA VEŘEJNÉ SETKÁNÍ A DISKUSI NA TÉMA: DOMÁCÍ NÁSILÍ

Více

Feministická avantgarda

12.12.2018  Jihomoravský kraj  | 

Skupinová mezinárodní výstava Feministická avantgarda představí mimořádná díla umělkyň, tvořících v sedmdesátých až devadesátých letech minulého století na feministické téma. Práce na emancipační témata ze soukromé rakouské sbírky SAMMLUNG VERBUND pocházejí od světově významných umělkyň.

Více

All I Want for Christmas Is the Fall of Patriarchy

21.12.2018  

"All I Want for Christmas Is the Fall of Patriarchy" is a 1-day exhibition organized and curated by Anna Wim and Natalie Kollega, aiming to give platform and visibility to diverse femme and non-binary artists working with themes of feminism, queerness, social justice, and more.

Více

Mezinárodní seminář o ženách a migraci

26. dubna 2010 (pondělí) 15:00 - 19:00
Gender Studies, o.p.s. Vás zve na Mezinárodní seminář o ženách a migraci. Na semináři vystoupí rakouské a české odbornice na problematiku žen-migrantek. Součástí bude i diskuse o tom, jak účinně pomáhat migrantům a migrantkám s ohledem na jejich genderově specifické požadavky.

Gender Studies, o.p.s. Vás zve na Mezinárodní seminář o ženách a migraci Na semináři vystoupí rakouské a české odbornice na problematiku žen-migrantek. Součástí bude i diskuse o tom, jak účinně pomáhat migrantům a migrantkám s ohledem na jejich genderově specifické požadavky. Komunikačním jazykem prezentací bude angličtina, diskuse se pak povede v češtině a němčině a bude tlumočená. Vzhledem k omezené kapacitě semináře se prosím registrujte u Jitky Kolářové na uvedených kontaktech. V případě nedostatku místa budou přednostněni lidé z organizací, které pracují s migranty a migrantkami. Seminář probíhá v rámci mezinárodního projektu Migra, který je součástí programu Evropa pro občany na podporu aktivního evropského občanství.

místo:  Knihovna Gender Studies, o.p.s., Gorazdova 20, Praha 2 , Praha
pořádá:  Gender Studies, o.p.s.
kontakt:  Jitka Kolářová     tel.:  224 915 666
http://www.feminismus.cz/fulltext.shtml?x=2224305

www.feminismus.cz (2003)  |  redesign 2013  |  realizace a webhosting Econnect  |  design Michal Šiml  |  Za finanční podpory Slovak-Czech Women‘s Fund.