Domácí násilí - veřejné setkání a diskuse

10.12.2018  Středočeský kraj  | 

Otevřená společnost o. p. s., Fórum 50%, o. p. s. , MĚSTO BUŠTĚHRAD a Rodinné centrum Buštěhradský Pelíšek VÁS ZVOU NA VEŘEJNÉ SETKÁNÍ A DISKUSI NA TÉMA: DOMÁCÍ NÁSILÍ

Více

Feministická avantgarda

12.12.2018  Jihomoravský kraj  | 

Skupinová mezinárodní výstava Feministická avantgarda představí mimořádná díla umělkyň, tvořících v sedmdesátých až devadesátých letech minulého století na feministické téma. Práce na emancipační témata ze soukromé rakouské sbírky SAMMLUNG VERBUND pocházejí od světově významných umělkyň.

Více

All I Want for Christmas Is the Fall of Patriarchy

21.12.2018  

"All I Want for Christmas Is the Fall of Patriarchy" is a 1-day exhibition organized and curated by Anna Wim and Natalie Kollega, aiming to give platform and visibility to diverse femme and non-binary artists working with themes of feminism, queerness, social justice, and more.

Více
feminismus.czČlánky › Konference Praskliny ve skleněném stropě a předávání ocenění Firma roku: Rovné příležitosti

Konference Praskliny ve skleněném stropě a předávání ocenění Firma roku: Rovné příležitosti

20. říjen 2009
V středu 11. listopadu proběhne ve strašnické budově Vodafonu konference Praskliny ve skleněném stropě: Ženy v řídících pozicích a v netradičních povoláních. Konference vyvrcholí vyhlášením vítězů soutěže Firma roku: Rovné příležitosti 2009.
V středu 11. listopadu proběhne ve strašnické budově Vodafonu konference Praskliny ve skleněném stropě: Ženy v řídících pozicích a v netradičních povoláních. Konference vyvrcholí vyhlášením vítězů soutěže Firma roku: Rovné příležitosti 2009. Program bude nabitý. Konference se zaměří na zkušenosti žen v „mužských světech“. V dopoledním bloku se můžete těšit na přednášku socioložky Aleny Křížkové a panelovou diskusi manažerek. Odpolední program bude věnován ženám v netradičních odvětvích a povoláních. Promluví Hana Tenglerová o ženách v technických vědách a pak bude následovat panelová diskuse žen z oborů jako IT, právo a obchod či stavebnictví. Na úvod konference ještě v diskusi krátce představíme Audit Rovné příležitosti a firmy, které jím prošly. Slavnostním zakončením konference bude vyhlášení vítězů soutěže Firma roku: Rovné příležitosti a předání ocenění.

Kdy: středa 11. 11. 2009, 10.00-16.00 (registrace a snídaně od 9.00)

Kde: konferenční sál budovy Vodafone, Vinohradská 3217/167, 100 00 Praha-Strašnice

Přihlásit se na konferenci můžete na emailu jitka.kolarova@genderstudies.cz nebo na telefonu 224 915 666.

Konference proběhne v českém jazyce. Hlídání dětí bude zajištěno

Program ke stažení zde

Konferenci finančně podpořil Slovak-Czech Women´s Fund. Prostory zdarma poskytl Vodafone ČR. Mediálním partnerem Firmy roku: Rovné příležitosti je Český rozhlas 2.

www.feminismus.cz (2003)  |  redesign 2013  |  realizace a webhosting Econnect  |  design Michal Šiml  |  Za finanční podpory Slovak-Czech Women‘s Fund.