Domácí násilí - veřejné setkání a diskuse

10.12.2018  Středočeský kraj  | 

Otevřená společnost o. p. s., Fórum 50%, o. p. s. , MĚSTO BUŠTĚHRAD a Rodinné centrum Buštěhradský Pelíšek VÁS ZVOU NA VEŘEJNÉ SETKÁNÍ A DISKUSI NA TÉMA: DOMÁCÍ NÁSILÍ

Více

Feministická avantgarda

12.12.2018  Jihomoravský kraj  | 

Skupinová mezinárodní výstava Feministická avantgarda představí mimořádná díla umělkyň, tvořících v sedmdesátých až devadesátých letech minulého století na feministické téma. Práce na emancipační témata ze soukromé rakouské sbírky SAMMLUNG VERBUND pocházejí od světově významných umělkyň.

Více

All I Want for Christmas Is the Fall of Patriarchy

21.12.2018  

"All I Want for Christmas Is the Fall of Patriarchy" is a 1-day exhibition organized and curated by Anna Wim and Natalie Kollega, aiming to give platform and visibility to diverse femme and non-binary artists working with themes of feminism, queerness, social justice, and more.

Více
feminismus.czČlánky › Intendant/ka – programová ředitel/ka divadla ALFRED VE DVOŘE

Intendant/ka – programová ředitel/ka divadla ALFRED VE DVOŘE

3. únor 2010  |  Alfred ve dvoře
Motus o.s., produkce divadla Alfred ve dvoře, vyhlašuje výběrové řízení na místo: INTENDANT/KA – PROGRAMOVÝ/Á ŘEDITEL/KA DIVADLA ALFRED VE DVOŘE.
Motus o.s., produkce divadla Alfred ve dvoře, vyhlašuje výběrové řízení na místo: INTENDANT/KA   –   PROGRAMOVÝ/Á  ŘEDITEL/KA DIVADLA ALFRED VE DVOŘE. Alfred ve dvoře je otevřenou scénou pro autorské projekty a progresivní uměleckou tvorbu. Funguje jako produkční dům. Poskytuje servis a zázemí umělcům, kteří pracují projektovým způsobem. Každoročně vyhlašuje otevřenou výzvu a z vybraných projektů vzniká program divadla. Provozovatelem divadla Alfred ve dvoře je občanské sdružení Motus.

Požadujeme:
Předložení programové koncepce divadla - produkčního domu a aktivit o.s. Motus  na 3 léta (2011-2013), v českém nebo anglickém jazyce
Schopnost vést umělecky a organizačně kulturní organizaci    
Výborné komunikační a organizační schopnosti
Zodpovědnost a tvůrčí přístup
Znalost angličtiny

Náplň práce:
Tvorba programu divadla Alfred ve dvoře a zodpovědnost za jeho realizaci po dobu 3 let
Rozvoj aktivit mimo divadelní budovu
Personální a koncepční vedení realizačního týmu o.s. Motus
Odpovědnost za finanční chod organizace (hledání a realizace grantových příležitostí, fundraising)
Zastupování organizace na domácí i mezinárodní kulturní scéně

Náležitosti přihlášky do výběrového řízení (v češtině nebo angličtině):
motivační dopis
profesní životopis
vlastní programová koncepce divadla typu produkční dům na léta 2011 – 2013 s přihlédnutím k aktivitám mimo divadelní budovu na léta 2011-2013 v intencích cílů o.s. Motus (jak vyplývají ze stanov (http://www.alfredvedvore.cz/motus_stanovy.php) a grantu hlavního města Prahy, schváleného na příslušné období (obdržíte na vyžádání).

Dotazy a přihlášky zasílejte do 15. 3. 2010 na adresu divadlo@alfredvedvore.cz nebo Motus, o.s., Veverkova 28, Praha 7, 170 00.
Podrobné informace na www.alfredvedvore.cz/intendant

Zahájení spolupráce v září 2010, nástup na plný úvazek od 1.1. 2011.
www.alfredvedvore.cz
www.feminismus.cz (2003)  |  redesign 2013  |  realizace a webhosting Econnect  |  design Michal Šiml  |  Za finanční podpory Slovak-Czech Women‘s Fund.