Gender Mainstreaming in Public Participation

29.11.2017  Praha  | 

Odborný seminář je určen především pro architekty/ky a další odborníky/ce zabývající se plánováním veřejných prostor či participačními procesy. Cílem je představit koncept gender mainstreamingu, ukázat jeho praktické využití a seznámit účastníky/ce s metodikou, jak genderově senzitivní plánování a participační procesy aplikovat v praxi a ve vlastních projektech.

 

Více

Mezinárodní den proti násilí na ženách

30.11.2017  Praha  | 

Zástupci České ženské lobby, sítě 32 organizací podporujících práva žen v České republice a člena Evropské ženské lobby, budou diskutovat o různých formách násilí, jeho prevenci a důsledcích a o významu Istanbulské úmluvy.

 

Více

Konference Intersekcionální přístup ve zkoumání sociálních nerovností

11.12.2017  Praha  | 

Oddělení Gender & sociologie Sociologického ústavu Akademie věd ČR, v.v.i. zve na konferenci Intersekcionální přístup ve zkoumání sociálních nerovností

Více
feminismus.czČlánky › DOMÁCÍ NÁSILÍ - STARÉ PROBLÉMY, NOVÁ ŘEŠENÍ?

DOMÁCÍ NÁSILÍ - STARÉ PROBLÉMY, NOVÁ ŘEŠENÍ?

24. říjen 2001  | proFem
INTERVENČNÍ PROJEKT PROTI DOMÁCÍMU NÁSILÍ SPOJUJÍCÍ STÁTNÍ A NEZISKOVÝ SEKTOR. Konference s mezinárodní účastí pod záštitou místopředsedy vlády a ministra práce a soc.věcí Vladimíra Špidly a Parlamentního podvýboru pro rovné příležitosti žen a mužů. 26. listopadu 2001 v prostorách Poslanecké sněmovny.

Friedrich Ebert Stiftung, ROSA a proFem si Vás dovolují pozvat na odbornou konferenci s mezinárodní účastí na téma

DOMÁCÍ NÁSILÍ - STARÉ PROBLÉMY, NOVÁ ŘEŠENÍ?
INTERVENČNÍ PROJEKT PROTI DOMÁCÍMU NÁSILÍ SPOJUJÍCÍ STÁTNÍ A NEZISKOVÝ SEKTOR.

Konference se koná pod záštitou místopředsedy vlády a ministra práce a soc.věcí Vladimíra Špidly a Parlamentního podvýboru pro rovné příležitosti žen a mužů

26. listopadu 2001 v prostorách Poslanecké sněmovny, Sněmovní 1, Praha 1, od 9:00 hod.

ke stažení:
pozvánka, rtf formát, 9kB
přihláška, rtf formát, 9kB
program, rtf formát, 77kB

www.feminismus.cz (2003)  |  redesign 2013  |  realizace a webhosting Econnect  |  design Michal Šiml  |  Za finanční podpory Slovak-Czech Women‘s Fund.