Domácí násilí - veřejné setkání a diskuse

10.12.2018  Středočeský kraj  | 

Otevřená společnost o. p. s., Fórum 50%, o. p. s. , MĚSTO BUŠTĚHRAD a Rodinné centrum Buštěhradský Pelíšek VÁS ZVOU NA VEŘEJNÉ SETKÁNÍ A DISKUSI NA TÉMA: DOMÁCÍ NÁSILÍ

Více

Feministická avantgarda

12.12.2018  Jihomoravský kraj  | 

Skupinová mezinárodní výstava Feministická avantgarda představí mimořádná díla umělkyň, tvořících v sedmdesátých až devadesátých letech minulého století na feministické téma. Práce na emancipační témata ze soukromé rakouské sbírky SAMMLUNG VERBUND pocházejí od světově významných umělkyň.

Více

All I Want for Christmas Is the Fall of Patriarchy

21.12.2018  

"All I Want for Christmas Is the Fall of Patriarchy" is a 1-day exhibition organized and curated by Anna Wim and Natalie Kollega, aiming to give platform and visibility to diverse femme and non-binary artists working with themes of feminism, queerness, social justice, and more.

Více
feminismus.czČlánky › Čro 6, 20.7. Hovory na bělidle, 19,30 až 20,00 hod

Čro 6, 20.7. Hovory na bělidle, 19,30 až 20,00 hod

16. červenec 2004  | Redakce F.cz
Živá rozhlasová debata o problémech žen určená nejenom ženám. Jako hosté se představí PhDr. Hana Malinová CSc, vedoucí sdružení Rozkoš bez rizika, nestátní organizace, jejímž cílem je prevence a léčba sexuálně přenosných chorob (zkrácené STD, někdy také SPI) a HIV/AIDS a která se stará o osoby s
velmi rizikovým sexuálním chováním a životním stylem. Jedná se převážně o prostitutky (z erotických klubu i ulic), v menší míře pak o mladé bezdomovkyně a narkomanky (hlavně z pražských vlakových nádraží). Dalším hostem bude klientka a spolupracovnice sdružení - paní Anna. Moderují Jana Šmídová a Kateřina Krejčí.
www.feminismus.cz (2003)  |  redesign 2013  |  realizace a webhosting Econnect  |  design Michal Šiml  |  Za finanční podpory Slovak-Czech Women‘s Fund.