Domácí násilí - veřejné setkání a diskuse

10.12.2018  Středočeský kraj  | 

Otevřená společnost o. p. s., Fórum 50%, o. p. s. , MĚSTO BUŠTĚHRAD a Rodinné centrum Buštěhradský Pelíšek VÁS ZVOU NA VEŘEJNÉ SETKÁNÍ A DISKUSI NA TÉMA: DOMÁCÍ NÁSILÍ

Více

Feministická avantgarda

12.12.2018  Jihomoravský kraj  | 

Skupinová mezinárodní výstava Feministická avantgarda představí mimořádná díla umělkyň, tvořících v sedmdesátých až devadesátých letech minulého století na feministické téma. Práce na emancipační témata ze soukromé rakouské sbírky SAMMLUNG VERBUND pocházejí od světově významných umělkyň.

Více

All I Want for Christmas Is the Fall of Patriarchy

21.12.2018  

"All I Want for Christmas Is the Fall of Patriarchy" is a 1-day exhibition organized and curated by Anna Wim and Natalie Kollega, aiming to give platform and visibility to diverse femme and non-binary artists working with themes of feminism, queerness, social justice, and more.

Více
feminismus.czČlánky › Aktuálně z knihovny Gender Studies, o.p.s.!

Aktuálně z knihovny Gender Studies, o.p.s.!

Od měsíce dubna přechází naše knihovna na automatizovaný systém výpůjček, který přináší některé změny, se kterými bychom vás rády seznámily.
Vážené čtenářky a čtenáři,
od měsíce dubna přechází naše knihovna na automatizovaný systém výpůjček, který přináší některé změny, se kterými bychom vás rády seznámily.
Kdo ještě neobdržel legitimaci, může si ji vyzvednout při další návštěvě, všichni zaregistrovaní před rokem 2003 zaplatí 50,- Kč (roční poplatek), zaregistrovaní v roce 2003 zaplatí 10,- Kč. Doba výpůjček je 28 dnů, v případě překročení této doby budeme účtovat za zpoždění 1 Kč / 1 kniha / 1 den. Prodlužovat lze přes email (gender.libri@ecn.cz), telefonicky (224 915 666) nebo osobně o dalších 28 dnů, v případě, že na knihy nejsou rezervace.
Dále bychom vás rády upozornily, že na našem on-line katalogu najdete informaci o dostupnosti jednotlivých knih (počet existujících titulů z toho k dispozici prezenčně a absenčně). V současnosti, kdy přecházíme na automatizovaný systém, se podle této informace nelze řídit. Postupně, jak čtenářky a čtenáři vrací knihy se i tato služba aktualizuje. Pakliže chcete zjistit dostupnost konkrétního titulu, zavolejte prosím do Gender Studies, o.p.s. na telefon 224 915 666. V případě, že nám chcete doporučit titul knihy (i zahraniční), kterou v naší knihovně nemáme a myslíte si, že by zde měla být, kontaktujte nás na e-mailu: gender.library@ecn.cz.
www.feminismus.cz (2003)  |  redesign 2013  |  realizace a webhosting Econnect  |  design Michal Šiml  |  Za finanční podpory Slovak-Czech Women‘s Fund.